2013-08-19 940x275 pnp app - coming soon r6 - export.png
img1.png
 
 
 
img2.png
 
 
Mobilní aplikace ParnerNet portal
 
Mobilní aplikace PartnerNet umožňuje pohodlný přístup k obsahu a funkcím portálu PartnerNet z vašeho chytrého mobilního zařízení. Příjemné uživatelské prostředí se stará o intuitivní navigaci k produktovým informacím, sdíleným dokumentům, novinkám, kampaním a kontaktním informacím. Mobilní aplikace využívá také schopností vašeho chytrého zařízení ke zobrazení multimediálního obsahu jako jsou interaktivní brožury či případové studie v podobě videí. Prostřednictvím mobilní aplikace PartnerNet snadno najdete detailní udaje o vašich kontaktech a zapojíte je do diskuzí a sdílení. Mobilní aplikace PartnerNet je momentálně k dispozici pro zařízení s operačním systémem Google Android a Apple iOS.
 
Klíčové funkce:
 
  • Mobilní aplikace PartnerNet vám zajistí přístup k produktovým a dalším informacím ve chvíli, kdy je potřebujete. Pomůže vám v plynulém a efektivním prodejním procesu.
  • Jediným dotykem vám mobilní aplikace PartnerNet umožní stáhnout dokumenty, které si následně můžete přečíst i offline.
  • Prostřednictvím svého chytrého zařízení můžete sdílet multimediální obsah jako jsou interaktivní brožury či případové studie v podobě videí a produktových demo nahrávek.
  • Sdílejte se svými zákazníky a dalšími kontakty dokumenty a informace pohodlnou elektronickou formou a zredukujte tak náklady na jejich distribuci.
  • Držte krok s novinkami, promo kampaněmi a lokálními programy, které jsou k dispozici ve vaší zemi.
  • Mobilní aplikace PartnerNet vás upozorní na nové příspěvky v diskuzích – to vám usnadní komunikaci a sdílení s kolegy prostřednictvím chytrého mobilního zařízení.
Stáhněte si aplikaci
xer_cloudcomputing_nophoto.jpg
 
 
Andriod-white-on-blue.pngApple iOS_white-on-darkpurple.png      Android                       iOS        
                                                                    
 
Prostřednictvím svého mobilního zařízení vyhledejte PartnerNet aplikaci na Google Play nebo App Store.
 
Podle instrukcí proveďte instalaci mobilní aplikace PartnerNet.
Klikněte na link, který vám umožní mobilní aplikaci PartnerNet stáhnout z Google Play nebo App Store. Stáhněte si aplikaci do svého počítače.
 
Podle instrukcí proveďte instalaci mobilní aplikace PartnerNet na své chytré zařízení.
Nascanujte si QR kód pro své chytré mobilní zařízení.
 
Podle instrukcí proveďte instalaci mobilní aplikace PartnerNet.
​ ​